Comanda un
banchet
Cum sa
obtii
discount
card
Mic Dejun
15
lei
Меniu Avantajos
59
lei
Ofertă Specială!
112
lei
top
Contacte
"Trattoria della nonna" - Botanica
21 Arborilor str. (С.С. Shopping MallDova)
4th floor, cafe-restaurant zone

tel: (+ 373) 69 74 74 72

e-mail: info@trattoria.md

www.trattoria.md

"Trattoria della nonna" - Centru
str. Kogălniceanu, 62

tel: (+ 373) 68 300 825

e-mail: info@trattoria.md

www.trattoria.md
"Trattoria della nonna" - Rîșcani
bd. Moscova 17/4

tel: (+ 373) 60 979 979

e-mail: info@trattoria.md

www.trattoria.md
"Trattoria della nonna" - Ciocana
str. M. Sadoveanu 20/1 (C.C. Family Shopping Center)

tel.: (+373) 79 000 035

e-mail: info@trattoria.md

www.trattoria.md
"Trattoria della nonna" - Catering
"Trattoria della nonna" Catering - Îți aducem sărbătoarea unde o dorești!
*Top manager Catering sectorul Ciocana
(+ 373) 60 669 822 Canja Diana
diana.catering@trattoria.md

*Top manager Catering sectorul Rîșcani
(+ 373) 60 669 766 Golan Dumitru
dumitru.catering@trattoria.md

*Top manager Catering sectorul Botanica
(+ 373) 60 630 333 Stepanov Vitalie
vitalie.catering@trattoria.md

Mob.: (+373) 60 762 777
E – mail: catering@trattoria.md
www.trattoria.md
Administrația
Director General
Hohlov Anatolii
tel: (+ 373) 60 88 60 88
e-mail: a.hohlov@trattoria.md

Director Marketing
Talpa Ina
tel: (+ 373) 60 66 98 29
e-mail: talpa.ina@trattoria.md

Contabil Șef
Bogdan Cernovol Nadejda
tel/fax: (+ 373) 22 93 16 71

Director Resurse Umane
Mogîldea Aliona
tel: (+ 373) 60 66 97 27
e-mail: hr@trattoria.md
Trimite un mesaj